Warsztaty w Kwiatowej Przestrzeni

Zastanawialiśmy się w ostatnim czasie jak dobrze nas znacie i jak dużo wiecie o naszej działalności. Pracownia Ślubna i Kwiatowa Przestrzeń to nie jedyne obszary, w których działamy jako Art Flowers. Nasza pasja nie kończy się jedynie na tworzeniu, ale znajduje swoje ujście również w nauczaniu i dzieleniu się wiedza, którą przez te lata zdobyliśmy. W naszej ofercie są warsztaty florystyczne o różnej tematyce i to na nich właśnie spotykamy się z Wami – pasjonatami piękna pod różnymi postaciami. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy Wam przybliżyć naszą warsztatową ofertę i być może zachęcić do udziału w nich. Zawsze nam niezmiernie miło spotykać się z Wami i oprócz przekazywania wiedzy po prostu spędzać z Wami czas.

Tematyka naszych warsztatów zazwyczaj nawiązuję do aktualnie trwającego momentu roku, tzn. zbliżających się świąt czy pory roku, ale mają również tematykę bardziej neutralną. Organizujemy je w fajnych miejscach, zapewniamy (oprócz niezbędnych materiałów) mały poczęstunek i fajną atmosferę, tak by spędzony wspólnie czas był dla uczestników odskocznią od dnia codziennego. Kierując się wyżej wymienioną zależnością nasze warsztaty mają następującą tematykę:

LASY W SZKLE

warsztaty las w szkle

Tworzenie małego ekosystemu w szklanym naczyniu, który będzie cieszył oczy przez długie lata. Jest to oryginalny pomysł na wystrój naszego wnętrza. Oprócz lasu mała pigułka wiedzy na temat pielęgnacji kompozycji.

WIANEK NA GŁOWĘ

warsztaty wianek na glowe

Poznanie techniki mocowania kwiatów żywych i suszonych w kompozycji jaką jest pięknie zdobiący naszą głowę wianek.

ROŚLINY STABILIZOWANE

warsztaty stabilizowane

Rośliny, które „zatrzymały się w czasie” można wykorzystać na przeróżne sposoby. Kompozycje w naczyniu, w podwieszonej szklanej kuli czy tworzące obraz to z pewnością niebanalny i oryginalny pomysł na wystrój wnętrza. Dodatkowym plusem jest fakt, że raz zrobione nie wymagają podlewania i pielęgnacji.

STROIK WIELKANOCNY

warsztaty wielkanocny stroik

Kompozycja z roślin cebulowych przystrojona wielkanocnymi akcentami wprawi nas w świąteczny nastrój i wypełni wnętrze radosnym oczekiwaniem.

SEZONOWY WIANEK

warsztaty wianki

Poznanie techniki wykonywania wianków na różnych podłożach oraz doboru do nich materiału roślinnego i dekoracyjnego odpowiednio do okazji pozwoli na późniejsze samodzielne przystrajanie przestrzeni.

SEZONOWY BUKIET

warsztaty bukiet

Poznanie techniki prawidłowego układania kwiatów w bukiecie, ich doboru oraz pielęgnacji pozwoli na tworzenie kompozycji, które zaskoczą niejedną obdarowaną osobę.

PIELĘGNACJA ROŚLIN

warsztaty pielegnacja roslin

Warsztaty dla osób kochających kwiaty doniczkowe. Pigułka wiedzy na temat pielęgnowania, nawożenia, przesadzania i rozpoznawania chorób i pasożytów roślin.

NISKA KOMPOZYCJA

warsztaty niska kompozycja

Tworzenie kompozycji z kwiatów ciętych żywych lub suszonych, która wypełni nasze wnętrze świeżością. Najbardziej ekologiczna forma przyozdabiania przestrzeni.

Na warsztaty może zapisać się każdy, kto kocha tak jak my obcować z pięknem i naturą. Są też świetnym pomysłem na spędzenie czasu z przyjaciółmi, jako forma integracji nowej grupy, ale także spełnianie swoich pasji. Kto jak nie my sami zadbamy najlepiej o własny rozwój ? Zachęcamy Was do kontaktu, kto wie, być może widzimy się na warsztatach ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *