Zapraszamy do Kwiatowej Przestrzeni

Podczas zwariowanego roku 2020 zapadła jeszcze bardziej szalona decyzja – OTWIERAMY KWIACIARNIĘ! Ale nie byle jaką, nie taką jakich setki, wyjętej spod jednego szablonu. Naszym marzeniem było stworzyć miejsce, w którym największą wartością jest natura, dlatego wszystkie bukiety i kompozycje wykonywane są z żywych roślin.

Podczas zwariowanego roku 2020 zapadła jeszcze bardziej szalona decyzja – OTWIERAMY KWIACIARNIĘ! Ale nie byle jaką, nie taką jakich setki, wyjętej spod jednego szablonu. Naszym marzeniem było stworzyć miejsce, w którym największą wartością jest natura, dlatego wszystkie bukiety i kompozycje wykonywane są z żywych roślin. Nie ma tu miejsca na sztuczne kwiaty i plastikowe folie 😉 Jest za to dbałość o detale, środowisko i jak najlepszą jakość materiałów.

Kwiaty same w sobie są niesamowicie piękne, nie potrzebują dodatkowych warstw i ozdób, niestety są również wyjątkowo delikatne i czas, w którym możemy się nimi cieszyć jest ograniczony. I tutaj wchodzimy my, cali na biało 😀 ponieważ naszym celem jest wydłużenie tego czasu do maksimum.  Dlatego każdego dnia wybieramy jak najświeższy materiał roślinny, dobieramy profesjonalne odżywki i odpowiednio pielęgnujemy, wymieniamy wodę, podcinamy końcówki, usuwamy zbędne liście i szybko psujące się kwiaty. 

Oprócz kwiatów ciętych, które codziennie ubieramy w emocje, aby mogły jak najpiękniej wyrażać Wasze uczucia, w naszej przestrzeni znajdziecie też oryginalne rośliny doniczkowe, dzikie lasy zamknięte w słojach, kompozycje ‘na wieki wieków’ z suszu, ale również flower box’y z wiecznymi różami, a od święta także dekoracje tematyczne🎄 . W głowie się nie mieści ile tego, a to jeszcze nie wszystko 😀

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ponieważ nie ma dla nas nic cenniejszego niż Wasze zaufanie, które motywuje do nieustającego rozwoju całego naszego zespołu i naszej firmy. Razem wywołamy uśmiech na twarzach osób obdarowanych naszymi roślinami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *