Kwiatowa Przestrzeń

’Parę’ metrów kwadratowych wypełnionych miłością do roślin, troską o środowisko i odrobiną szaleństwa.

Podczas zwariowanego roku 2020 zapadła jeszcze bardziej szalona decyzja – OTWIERAMY KWIACIARNIĘ! Ale nie byle jaką, nie taką jakich setki, wyjętej spod jednego szablonu. Naszym marzeniem było stworzyć miejsce, w którym największą wartością jest natura, dlatego wszystkie bukiety i kompozycje wykonywane są z żywych roślin. Nie ma tu miejsca na sztuczne kwiaty i plastikowe folie. Jest za to dbałość o detale, środowisko i jak najlepszą jakość materiałów.

Kliknij na jedno ze zdjęć żeby otworzyć galerie 🌱

Zajrzyj na naszego Bloga

Tam dowiesz się więcej na temat Kwiatowej Przestrzeni i nie tylko!

Zapraszamy do Kwiatowej Przestrzeni
Kwiatowa Przestrzeń
Podczas zwariowanego roku 2020 zapadła jeszcze bardziej szalona decyzja – OTWIERAMY KWIACIARNIĘ! Ale nie byle jaką, nie taką jakich setki, wyjętej spod jednego szablonu. Naszym marzeniem było stworzyć miejsce, w którym największą wartością jest natura, dlatego wszystkie bukiety i kompozycje wykonywane są z żywych roślin.
Zapraszamy do Pracowni Ślubnej
Dekoracja Kosciola 4
Od 11 lat ukwiecamy śluby i wszystkie inne ważne dla Was uroczystości. Niekończącym się źródłem inspiracji jest dla nas natura, która jest niezwykle bliska naszemu sercu, dlatego nasze dekoracje wykonujemy z żywych kwiatów.
Krótka historia pielęgnacji lasu w szkle
Lasy w Szkle 1 1
Na lekcjach biologii w szkole, każdy z nas uczył się o podstawowym procesie, jakim jest fotosynteza, dzięki któremu rośliny mogą funkcjonować. Dlatego słoik najlepiej postawić w dobrze, ale nie bezpośrednio oświetlonym miejscu, w oddali od okna. Umieszczając go na mocno nasłonecznionym parapecie, szkło zadziała jak soczewka i Twoje rośliny się zagotują.